گروه ورزشی لیدراسپرت


لیدر اسپرت یک فروشگاه لوازم ورزشی بوده که با آغاز کار خود، طی فعالیت در دو دهه؛ تجهیزات باشگاهی و ورزشی مختلفی را از چین وارد نموده و برای رفاه حال مشتریان خود در تلاش است.


تجهیزات باشگاهی و دیگر لوازم فروشگاه ما به صورت آنلاین نیز به فروش رسیده و امکان خرید برای دیگر هموطنان مان از سایر نقاط ایران امکان پذیر است. این اقدام بعد از چندین سال فعالیت حضوری ما برای ساکنین مشهد، اتفاق افتاد تا تمامی هموطنان از مزیت های خرید آنلاین از لیدر اسپرت برخوردار شوند.


خرید اینترنتی لوازم ورزشی علاوه بر صرف هزینه کم تر در رفت و آمد، منجر به انتخاب راحت تر کالا با امکان مقایسه می‌شود. به طور کلی خرید تردمیل، انواع مختلف دوچرخه و هر نوع کالا با ارزش بالای پانصد هزار تومان؛ به صورت رایگان ارسال می‌گردد.


امروزه به دلیل تحریم های موجود در ایران، امکان خرید کالا تولید کشور های دیگر، کمی سخت تر شده که برای خرید لوازم ورزشی کمی نگران کننده است. واردات کالا های موجود در فروشگاه ما از کشور چین؛ نویدی دیگر برای مشتریان عزیز بوده که تضمین کننده کیفیت بالا لوازم موجود است.


فروشگاه لیدر اسپرت برای رفاه حال مراجعین محترم، خرید اقساطی را نیز در نظر داشته که با مراجعه به بخش فروش اقساطی می‌توانید شرایط موجود برای پرداخت و شماره تماس مورد نظر جهت برقراری ارتباط را رویت نمایید.


خرید آنلاین از مزیت های فروشگاه ما بوده که برای تسهیل این فرآیند، می‌توانید با مراجعه به فهرست موجود در صفحه اصلی؛ اجناس مختلف ما را در دسته های تردمیل، دوچرخه ثابت، دوچرخه شهری، مبل ماساژ، انواع لوازم ورزشی و تجهیزات باشگاهی دیگری را مشاهده کنید.


مفتخریم که طی فعالیت خود در این 20 سال، اجناسی دارای اصالت کالا را وارد و به مشتریان ارائه کرده ایم که برای شما آسودگی خاطر در خرید و اطمینان از اصالت کالا را به همراه دارد.


از دیگر مزیت های وبسایت فروشگاه ما، امکان پشتیبانی 24 ساعته است، شما عزیزان در صورت بروز هرگونه خطا و یا ابهامات در مورد خرید، می‌توانید با پشتیبانان ما ارتباط برقرار کرده و خریدی مطمئن داشته باشید.


پرداخت به صورت آنلاین از درگاه های معتبر، یکی دیگر از بزرگ ترین دغدغه های مخاطبان در فروش آنلاین بوده که لیدر اسپرت این نگرانی شما را نیز در جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز برطرف کرده است.


همچنین درج اطلاعات هر محصول در وبسایت ما می‌تواند برای شما مشتریان عزیز مفید واقع شود و با دریافت اطلاعات کاملی از محصول مورد نظر، خریدی با اطمینان داشته باشید و از ویژگی های محصول خریداری شده آگاه باشید.


در آخر، تا به امروز حضور مشتریان ساکن مشهد در لیدر اسپرت به نشانی مشهد، چمران 5 با رضایت خاطر بوده که ما نیز جهت رفاه بیش تر مشتریان با راه اندازی این وبسایت؛ قصد بر امکان خریدی راحت برای شما عزیزان داشته ایم و تجهیزات باشگاهی و لوازم ورزشی را با بهترین کیفیت به فروش می‌رسانیم.


لطفا صبر کنید